Po celý rok vám nabízíme ubytování v příjemném a klidném rodinném prostředí přímo pod Černou horou ve výšce 670 m.n.m.,v samém centru lyžařského střediska Černý Důl.Od ubytování cca 400 metrů je SKIpark a SNOWpark, patřící do SKIRESORTU Černá Hora, se systémem umělého zasněžování včetně velkého asfaltového parkoviště zdarma.

Ukázat mapu

Ubytování

Naše ubytování nabízí k pronájmu dva apartmány, jeden v přízemí a druhý v patře. Ubytovací prostory mají vlastní vchod, můžete tedy odcházet a přicházet tak, jak chcete sami a máte dostatek soukromí. Oba apartmány mají společný jen vstup a předsíňku s úložným botníkem včetně topení.

Oba apartmány jsou pochopitelně kompletně zařízené a celoročně obyvatelné. Každý má svoji běžně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění je realizováno ústředním ekologickým topením.

Přízemní apartmán - tři místnosti + WC/SP (50m2) nabízí ubytování pro max.5 osob, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a 1 lůžko + rozkládací 2lůžko.Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, skříň, komoda s TV/SAT,sedací soupravu,křeslo,konferenční stolek,na podlaze zátěžové lino a plovoucí podlaha, novou plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový sklokeramický indukční vařič,rychlovarná konvice,lednička a myčka nádobí) s jídelničkou se zátěžovým linem.Okna osazena venkovními žaluziemi s mechanickým ovládáním. Nad radiátory je bidlo, vodorovně upevněné pod stropem. Dají se na něm sušit ručníky, promoklé šatstvo ... A koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.

Druhý apartmán - tři místnosti + WC/SP ( 49 m2) v patře nabízí ubytování pro max.5 osob, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a tři 1lůžka Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, topení, skříň,komoda, TV/SAT,dvě křesla,konferenční stolek,na podlaze plovoucí podlaha,novou plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový sklokeramický indukční vařič,rychlovarná konvice,lednička a myčka nádobí) s jídelničkou s plovoucí podlahou.A koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.

Auta můžete mít zaparkovaná vedle ubytování v zahradě v uzavřeném prostoru ZDARMA.

U ubytování je možnost používání venkovních uzamykatelných prostor pro úschovu kol i lyží.

Ubytování má pro vás  WiFi internet ZDARMA

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE pro ubytování.
PŘÍJEZD: apartmány jsou připraveny od 14 hod ODJEZD: apartmány je nutno opustit do 9.30 hod. ZÁLOHA: za pobyt nevratná DOPLATEK: v den příjezdu v hotovosti. V domě je vyžadováno používání domácí obuvi! Domácí zvíře není možné! V apartmánech a dalších společných prostorách domu je KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO!

REZERVACE UBYTOVÁNÍ : písemně na e-mail : mp1958@centrum.cz

Cena ubytování zahrnuje:

  • Veškeré poplatky za vodu, elektřinu, odpad, topení.
  • Rekreační a ubytovací poplatek.
  • Pronájem celých apartmánů

 

 

Jak to u nás vypadá? 

ap.1 200,-,-
osoba / noc / letní sezóna

ap.1 600,-,-
osoba / noc / zimní sezóna

Chcete lyžovat?

Žádné jiné hory v ČR nenabízejí tolik kvalitních sjezdovek a ani vyznavači bílé stopy nepřijdou v okolí našeho penzionu zkrátka. Skipark Černého Dolu je od našeho ubytování 400 m a řadí se mezi nejlepší skiparky Krkonoš, ale s menšími frontami a nižší cenou.

Více

Co dělat v okolí